Opowiadania erotyczne

Dla jednych facetów trzeba filmu, dla drugich zdjęć ale wyjątkowi podniecają się opowiadaniami. Właśnie dla Was mamy dział z opowiadaniami erotycznymi. To tutaj znajdziecie opisy seksu, które doprowadzą Was do mega podniecenia. To jest idealna gra wstępna przed akcją „działanie”. Oto nasze ero opowiadania:

Odwiedziny koleżanki żony

Odwiedziny koleżanki żony

Dagmara pracuje razem z moją żoną w biurze. Poznaliśmy się 2 tygodnie temu na imprezie firmowej. Zatańczyliśmy kilka razy, trochę rozmawiliśmy. Ona jest po rozwodzie, prowadzi bardzo towarzyski tryb życia. Spodobała mi się od razu, ale wiadomo, że to duże ryzyko bajerować koleżankę własnej żony.

To były na prawdę udane święta…

To były na prawdę udane święta…

Od kilku jakiegoś czasu jestem samotnym 40 kilku letnim facetem. Generalnie przystojny, nie mam większych problemów z „poderwaniem” laski do łóżka. Oczywiście jak to w życiu różnie bywa ale narzekać nie mogę.

Nasze ero opowiadania potrafią dobrze rozgrzać krew. Teraz pora na zasłużony orgazm. Przejdź do naszej specjalnej linii telefonicznej i wymyśl swój scenariusz. Dziewczyny uwielbiają fantazjować i strasznie się przy tym podniecają. Mają wiele orgazmów i pragną byś i Ty wystrzelił jak z armaty. Może sam piszesz opowiadania erotyczne podniecając się przy tym? Chcesz to opowiedz naszej dziewczynie swój scenariusz dobrej zabawy. Na pewno masz bardzo dobre pomysły i potrafisz rozgrzać każdą by też miała orgazm. Dobra historyjka erotyczna potrafi zadziałać lepiej niż film czy zdjęcia. Wyobraźnia to podstawa i ona najbardziej działa na zmysły. Dotyk, zapach, słowa mają znaczenie ale to co siedzi w głowie jest najważniejsze.