Member XXL ™ (Penis XL) – trwałe zwiększenie rozmaru penisa!

English VersionAmerican VersionVersion en EspañolVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieDeutsch VersionÖsterreichische VersionMagyar VerzióVersiunea RomânăSvensk Version

Penis XLSprawdzony sposób na trwałe zwiększenie rozmiaru Twojego penisa. Wielkość, sprawność, witalność, a także większa satysfakcja dla Ciebie i Twojej partnerki. Chcesz mieć większego penisa? Member XXL (Penis XL ™) to najprostszy a zarazem najskuteczniejszy sposób na realizację Twoich marzeń!

Efekty stosowania Member XXL (PenisXL ™):

 • wydłużenie penisa nawet o 6-9 cm!,
 • zwiększa obwódu nawet o 25%,
 • znacząco przedłuża czas trwania stosunku,
 • bardzo poprawia potencję,
 • zwiększa intensywność doznań u obojga partnerów!
 • natychmiastowo zwiększa objętość tkanek – pobudzając je do wzrostu,
 • zwiększa siłę erekcji,
 • poprawia sprawność seksualną.

 

Jak działa Member XXL (Penis XL ™)

To bardzo proste a zarazem niesamowicie skuteczne. Poszczególne składniki Penis XL ™ uzupełniają się wzajemnie. Po pierwsze substancje zawarte w PenisXL ™ poprawia krążenie krwi w penisie a co za tym idzie jakość i siłę erekcji. Pozostałe składniki pobudzają wzrost tkanek, zwiększając zdolności adaptacyjne ciał jamistych i utrwalając efekt powiększenia. Tak nawet po zaprzestaniu kuracji Twój penis będzie nadal większy i sprawniejszy.

Natychmiast po zażyciu Member XXL (Penis XL ™):

 • odczujesz znaczącą poprawę sprawności seksualnej – tak twardzszy członek,
 • większą ochotę na seks – zmęczenie nie będzi już przeszkadzało,
 • zwiększenie intensywności doznań – Twoja partnerka to doceni!.

Penis XL ™ opiera się przede wszystkim na substancjach naturalnych pochodzenia roślinnego –substancje zawarte w preparacie poprawia krążenie krwi w penisie a co za tym idzie jakość i siłę erekcji, zwiększy się także rozmiar – wielkość Twojego członka.

Jednoczesne stosowanie tabletek i kremu znacząco przyspiesza zmiany w tkankach – dlatego zmów najlepiej i tabletki i krem. Stosuj 1 lub 2 tabletki dziennie obficie popijając wodą (jeżeli chcesz uzyskać efekt szybciej stosuj 2 tabletki dziennie). Krem wmasuj w penisa 2 razy dziennie. Nie zapomnij o żołędzi pod napletkiem by cały członek równomiernie rósł i się wzmacniał.

Czy Ty także chcesz mieć większy członek
i dłużej się kochać?

Skład preparatu Member XXL (Penis XL ™)

Eleutherococcus Senticosus (Siberian Ginseng) Sproszkowana kora korzeni żeń-szenia syberyjskiego (nazywany także ginsengiem lub wszechlekiem – gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych) używana w Chinach dla zachowania sił witalnych normalizowania funkcji życiowych a także wzmożenia popędu płciowego. Zwiększa częstość ejakulacji i objętość spermy.

Ptychopetalum Olacoides (Muira Puama) – roślina z rodziny przemierżlowatych pochodząca z lasów Amazonii. Znana na całym świecie jako “drzewo potencji”, jest silnym środkiem pobudzającym i cenionym afrodyzjakiem. Medycyna indiańska wykorzystuje właściwości Muira Puamy w leczeniu i zapobieganiu osłabienia organizmu, problemom z potencją, reumatyzmem, chorobami nerwowymi i w zapobieganiu łysienia. Muira Puama jest obecnie najbardziej obiecującym, naturalnym i bezpiecznym środkiem, który znajduje zastosowanie w przeciwdziałaniu obniżenia potencji.

Serenea Repens (Saw Palmetto) ekstrakt z amerykańskiej palmy karłowatej. Jak wykazały najnowsze badania (zobacz badania) – udowodniono korzystne działanie w leczeniu przerostu prostaty, wpływa pozytywnie na sprawność seksualną, zapobiega impotencji i przedwczesnym wytryskom. Ekstrakt z owoców palmy Serenoa repens został uznany za oficynalny lek, skuteczny i bezpieczny w leczeniu objawowym BPH, dobrze tolerowany przez większość pacjentów.

Burra Gokhru (Tribulus Terrestris) – Buzdyganek naziemny – gatunek rośliny z rodziny parolistowatych. indyjski system medycyny – Unani – uznaje buzdyganek za afrodyzjak, lek uspokajający i moczopędny. Stymuluje bezpośrednio przysadkę mózgową do większej produkcji hormonu lutenizującego, który działa na jądra pobudzając je do syntezy własnego testosteronu. Wysoki poziom tego hormonu zapewnia szybki rozwój tkanki mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej. Stosowanie preparatu u mężczyzn powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenia masy i siły mięśniowej. Jest to najsilniejsza naturalna formuła anaboliczna.

Epimedium Sagittum (Horny Goat Weed) – Kozie ziele – rodzaj bylin z rodziny berberysowatych. Należy do niego ok. 60 gatunków, przy czym w znacznej części są to endemity występujące tylko w południowych Chinach. Roślina znana jest także jako kozi chwast. W Chinach od ponad 2000 lat stosowana jest przez mężczyzn do poprawy funkcji seksualnych. Kozie ziele rozszeża naczynia krwionośne w penisie otwierając go na większy napływ krwi, zwiększa erekcję, poziom libido, stymuluje produkcję testosteronu, zwiększa objętość wytrysku.

L-Arginine (100mg/tab) HCI – (C6H14N4O2) organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. Obecność grupy guanidynowej w cząsteczce jest przyczyną jej zasadowego charakteru. W organizmach żywych uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny. Dzięki L-argininie dochodzi do syntezy tlenku azotu w organizmie, odpowiadającego za rozluźnienie naczyń krwionośnych i swobodny przepływ krwi do penisa. L-Arginina bierze udział w procesie regeneracji komórek, w reakcjach odpornościowych, w regulacji hormonalnej i w metabolizmie białek. Powoduje zwiększanie się masy mięśni i zmniejszanie się ilości tłuszczów. Zwiększa żywotność, ruchliwość i ilość plemników. Skutecznie wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji. Wzmacnia erekcję.

Calcium (105mb/tab) – wapń – minerał którego jest największa ilość w ludzkim organiźmie, więcej niż 99% procent znajdujemy w układzie kostnym i zębach, pozostały 1% niezwykle istotny m.in. w krwi i mięśniach. Całkowita zawartość wapnia w organizmie człowieka wynosi 1,4–1,66% masy ciała, z czego 99% występuje w postaci związanej w kościach (hydroksyapatyty), natomiast pozostała część występuje w postaci zjonizowanej w płynie śródkomórkowym oraz pozakomórkowym. Jest niezbędny do pracy mięśni, produkcji krwi ułatwia wydzielanie hormonów i enzymów, jest potrzebny do wysyłania informacji przez układ nerwowy. Jego stały poziom jest konieczny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Dostępność

Preparat na powiększenie członka Member XXL dostępny jest w takich krajach jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Polska, Hiszpania, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Rumunia i Szwecja. Można go również zamówić do innych na całym świecie.


Legenda

EnglandEngland
The United StatesThe United States
PolskaPolska
EspañaEspaña
ItaliaItalia
FranceFrance
NederlandNederland
BelgiëBelgië
DeutschlandDeutschland
ÖsterreichÖsterreich
MagyarországMagyarország
RomâniaRomânia
SverigeSverige