Eron Plus ™ (Vialafil) – niezrównany wspomagacz męskiego libido

English VersionAmerican VersionPolska WersjaVersion en EspañolVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieDeutsch VersionÖsterreichische VersionČeská VerzeVersiunea RomânăSvensk Version
Eron Plus

Eron Plus

Eron Plus ™ (następca preparatu Vialafil) jest całkowicie naturalnym specyfikiem, który poprawi i wzmocni Twoją potencję to również idealny sposób na podniesienie Twojego libido. Składniki zawarte w preparacie poprawiają sprawność seksualną oraz zwięszają doznania płynące z seksu.

Moc johimbiny, koziego ziela, Muira Pauma oraz wielu innych składników powodujących wzmocnienie potencji.

Wiesz jak to jest zawodzić w łózku?

Jeżeli Ty także chcesz rozwiązać problem z erekcją
i cieszyć się udanym życiem seksualnym
– Kup Eron Plus ™ – TERAZ!

Skład preparatu na problemy z erekcją Eron Plus ™

Eron Plus ™ stworzony został z wielu składników, mających za zadanie poprawienie jakości Twojego życia seksualnego:

 • L-arginina HCI – (C6H14N4O2) organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. Obecność grupy guanidynowej w cząsteczce jest przyczyną jej zasadowego charakteru. W organizmach żywych uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny. Dzięki L-argininie dochodzi do syntezy tlenku azotu w organizmie, odpowiadającego za rozluźnienie naczyń krwionośnych i swobodny przepływ krwi do penisa.
 • Cynk – ma swój ważny udział w regulacji ciśnienia krwi i rytmu serca. Cynk zwiększa produkcję plemników, podnosi męską sprawność seksualną, uczestniczy w syntezie testosteronu, podnosząc pobudliwość na bodźce seksualne.
 • Wyciąg z johimbe – organiczny związek chemiczny, alkaloid uzyskiwany z kory drzewa z gatunku johimba lekarska (Pausinystalia johimbe) występującego w Afryce na obszarze od Kamerunu do Konga, a także z azjatyckiego krzewu rauwolfia żmijowa. Wykorzystywany jest jako afrodyzjak, powoduje zwiększony dopływ krwi do narządów płciowych, zwiększa energię, przyjemność seksualną oraz silnie pobudza, przyspieszając i wzmagając erekcję.
 • Ekstrakt z koziego ziela – poprawia kondycję, stymuluje produkcję testosteronu oraz wzmacnia erekcję, potęgując doznania seksualne[1].
 • Maca – nazywana „viagrą Inków” znacznie poprawia potencję, według badań amerykańskiego instystytutu – aż o 180%, ponadto wzmacnia i tonizuje[2].
 • Ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego – (Panax ginseng C.A. Meyer), nazywany także ginsengiem lub wszechlekiem – gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych. Ekstrakt powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, zwiększa działanie tlenku azotu. Podnosi wytrzymałość i redukuje uczucie zmęczenia.
 • Ekstrakt z Cnidium Monnier – zwiększa libido oraz uwalnianie tlenku azotu, hamując PDE-5. Zapobiega zbyt wczesnemu wytryskowi, utrzymując erekcję przez dłuższy czas[3].
 • Ekstrakt z Xanthoparmelia Scabrosa – poprawia funkcje seksualne u mężczyzn, dotlenia tkanki, polepsza ukrwienie, powoduje także rozkurcz mięśni gładkich[4].
 • Wyciąg z kory Catuaba – brazylijski afrodyzjak stymulujący libido[5].
 • Wyciąg z Avena Sativa – uaktywnia testosteron, wzmacnia doznania seksualne. Najskuteczniej działa w połączeniu z Catuabą oraz Muira Pauma.
 • Wyciąg z Muira Pauma – (Ptychopetalum) – roślina z rodziny przemierżlowatych pochodząca z lasów Amazonii. Znana na całym świecie jako “drzewo potencji”, jest silnym środkiem pobudzającym i cenionym afrodyzjakiem.
 • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – (Ginkgo biloba L.) – gatunek drzewa należącego do rodziny miłorzębowatych. Pobudza krążenie krwi, zwiększając jej przepływ. Pomaga poprawić funkcje seksualne.

Badania naukowe wykazały, że działanie tlenku azotu jest najskuteczniejszym sposobem zwiększenia sprawności seksualnej u wszystkich grup mężczyzn. Jest on syntezowany z utleniania l-argininy. Tlenek azotu rozluźnia ściany naczyń krwionośnych, w rezultacie poprawiając przepływ krwi do narządów płciowych. Odpowiada za cały proces osiągania podniecenia, poprzez kontrolę naczyń krwionośnych oraz odpowiednie ukrwienie narządów płciowych.

Dostępność

Preparat dostępny jest w takich krajach jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Polska, Hiszpania, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Czechy, Rumunia i Szwecja.


Przypisy

 1. Kozie ziele – Epimedium (Epimedium L.) – rodzaj bylin z rodziny berberysowatych. Należy do niego ok. 60 gatunków, przy czym w znacznej części są to endemity występujące tylko w południowych Chinach. Pozostałe gatunki epimedium spotykane są w Azji centralnej, południowej i zachodniej, sięgając Europy. Niektóre gatunki są tradycyjnymi afrodyzjakami. Z epimedium wielkokwiatowego produkowane są tabletki ziołowe zwiększające satysfakcję seksualną, mające działanie podobne do viagry, ale nie powodujące skutków ubocznych.
 2. Naukowcy od lat poszukują naturalnego odpowiednika viagry. Teraz okazało się, że może nim być korzeń południowoamerykańskiej rośliny maca, który dodaje energii sportowcom, zwiększa płodność u kobiet i libido u mężczyzn. więcej na http://wyborcza.pl/miedzynarodowy/1,132264,13679398,Maca___naturalna_viagra_Inkow.html
 3. Cnidium Monnier – (She Chuang Zi) to roślina z rodziny baldaszkowatych, będąca źródłem wielu substancji aktywnych, takich jak: seskwiterpeny, sitosterole, kumaryny, fenylefrynę. Oprócz działania przeciwgrzybicznego, przeciwbakteryjnego i przeciwhistaminowego, posiada właściwości tonizujące i pobudzające układ nerwowy. Stosowany jest także jako afrodyzjak.
 4. Xanthoparmelia Scabrosa – gatunek grzyba z rodziny żełuczkowatych, który zasłynął tym, że jego ekstrakty nazywane są „ziołową viagrą”. Zwiększa produkcję tlenku azotu, posiada właściwości rozluźniające mięśnie gładkie a co za tym idzie wyraxnie poprawia ukrwienie i dotlenienie tkanek, w tym ciał jamistych, nasilając i przedłużając erekcję.
 5. Catuaba – wewnętrzne kawałki kory drzewa Catuaba. Pochodząca z Brazylii Catuaba uznawana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. W medycynie znana jest jako doskonały środek stymulujący pracę mózgu i poprawiający ukrwienie organizmu. Skuteczna jest przy nerwowości, kłopotach z pamięcią, niepokoju oraz przede wszystkim – przy osłabionej potencji. Dodatkową zaletą jest brak szkodliwych efektów ubocznych w porównaniu z popularnymi obecnie środkami farmakologicznymi uznawanymi jako lek na potencję.


Legenda

EnglandEngland
The United StatesThe United States
PolskaPolska
EspañaEspaña
ItaliaItalia
FranceFrance
NederlandNederland
BelgiëBelgië
DeutschlandDeutschland
ÖsterreichÖsterreich
Česká RepublikaČeská Republika
RomâniaRomânia
SverigeSverige