Jak uprawiać seks przez telefon

Mamy z moim chłopakiem związek na odległość. W czasie gdy nie jesteśmy razem – pomiedzy wizytami – on chciałby mieć seks przez telefon. Nie mam pojęcia, co powiedzieć, a ja zawsze czuję się głupio. Jakieś rady?

Seks przez telefon jest doskonałym sposobem, aby dokonać cielesnego połączenia kiedy ty i twój partner jesteście osobno. I choć myśl o tym może być krępująca, rozmawianie wcale nie jest aż tak trudne, jak myślisz. Wystarczy użyć wyobraźni erotycznej. Podziel się ekscytującymi pragnieniami, opisz szczegółówo swoje ulubione fantazje i powiedz mu, krok po kroku, co chcesz zrobisz dla niego.

Pamiętaj słuchając partnera nie możesz pozostać bez działania, sama także musisz się masturbować, dotykać, pieścić. Wyjaśnij mu dokładnie co robisz, jak to robisz – to bardzo wzmocni jego doznania. Opisuj szczegółowo co robisz, np.:

  • dotykam wewnętrznej części swojego uda„,
  • pieszczę swoje piersi„,
  • wsadzam paluszek w muszelkę„,
  • oblizuję swoje palce„,

mów, że od tego „robi Ci się mokro” – oczywiście jeżli jest to prawda – szczerość tutaj jest bardzo ważna.

Przed rozmową dobrze jest opracować sobie w myślach scenariusz rozmowy, wtedy pójdzie Ci o wiele łatwiej. Niektórym osobom pomaga wcześniejsze obajrzenie jakiegoś dobrego filmu erotycznego albo nawet pornograficznego.

Podczas „pierwszego razu” możesz czuć się nieco onieśmielona, ale nie przejmuj się tym, Twój partner na pewno doceni Twoje starania. Na początku możesz porozmawiać tak jak zwykle a w trakcie rozmowy delikatnie zejśc na tematy badziej pikantne. Gwarantujemy, że na pewno zadziała to na niego wzwodem, sam zacznie się masturbować słysząc Ciebie.

Jeżeli mimo wszystko sprawia Ci trudność perwersyjne rozmawianie o seksie pozwól swojemu partnerowi przejąć inicjatywę, on na pewno zrobi to bardziej śmiało i poprowadzi Ciebie do orgazmu.

Ważne by słyszał każdy Twój orgazm, każde uniesienie. Na pewno odwdzięczy Ci się tym samym i oboje przeżyjecie wspaniałą przyjemność.

Podczas rozmowy używaj bardzo jasnych, obrazowych zwrotów typu:

  • moja pusia chciałaby teraz Ciebie poczuć„,
  • jestem strasznie podniecona„,
  • za chwilę eksploduję z rozkoszy„.

Jeżeli umiesz bądź bardziej wulgarna. Faceci są wzrokowcami ale gdy nie widzą słuch staje się najważniejszym organem. Dzięki Twoim słowom zobaczą i poczują tak jak byś była obok.