Seks-Walentynki – 5 porad

Miłość to też jest seks. Wbrew temu, co pokazują na filmach romantycznych i pornograficznych, to nie działa w ten sposób, że jeśli właściwy penis trafi w odpowiednią dziurkę, to z marszu będą mieli razem orgazmy długo i szczęśliwie. Do dobrego seksu potrzeba zaangażowania. I trochę przygotowania. Z okazji nadciągającego nam święta miłości, przygotowałam erotyczny plan dla par na Seks-Walentynki. Dobry seks łączy pary bardziej niż pudełko czekoladek i pluszowy miś. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy!

Gotowi na przeniesienie waszego życia seksualnego na gorętszy poziom? Z okazji Walentynek (ale i w dowolnie innym czasie) proponuję przygotowanie scenariusza erotycznego i spuszczenie z łańcucha swojego bardziej napalonego alter ego.

Nic tak nie zabija miłości i seksu jak przewidywalność oraz gmeranie w pochwie jakby się w niej zgubiło klucze. To wielka sztuka wyrwać się rutynie (przynajmniej raz na jakiś czas) i nie dać się jej całkiem ogłupić. Potrzeba nam do tego zaangażowania. Wspólnej, świadomej chęci, żeby zatroszczyć się o siebie i swój związek. Przyjemność z seksu nie spada na nas z nieba, ani z sufitu, nie rośnie też w kapuście, ani nie przynosi jej bocian. Jeżeli będzie tylko wkładać penisa do pochwy i czekać na erotyczny cud, to… możecie się nie doczekać. Warto się postarać o dobrą zabawę w seksie . Ludzie, którzy się bawią razem w łóżku, zostają razem. Zapraszam do odpalenia Najlepszych Seks-Walentynek w waszym życiu w 5 prostych krokach.

Jak zorganizować najlepsze Seks-Walentynki?

Krok 1. Postaw na współpracę seksualną

Seks to zabawa zespołowa. Współpraca seksualna nie polega na rezygnowaniu z własnych potrzeb oraz pragnień i dostosowywania się do potrzeb i pragnień partnera. Seks to nie jest tylko dawanie i dawanie, ale dawanie i branie. Więc zanim wyskoczysz z sercem i cipką na dłoni pomyśl o tym, czego ty pragniesz. Kobiety tresuje się, żebyśmy myślały w pierwszej kolejności o tym, czego chcą od nas inni, żebyśmy nieustannie zamartwiały się, czy już wiemy czego potrzebuje od nas druga osoba i czy już potrafimy wybiec tym cudzym wyobrażeniom na nasz temat naprzeciw. Tylko, że nie na tym polega podniecająca zabawa w łóżku. Współpraca seksualna to świadomość, tego czego ja sama chcę, co jest dla mnie ważne, jakie są moje oczekiwania, a nie tylko odgadywanie fantazji i emocji drugiej strony. Dbanie o dobry seks nie jest poświęcaniem się w imię trwałości związku, czy dla podtrzymania miłości. To odkrywanie kim jesteśmy i czego potrzebujemy od partnera. To wsłuchiwanie się we własną cipkę : czego chce więcej, a czego mniej. I nieustanny dialog z partnerem. Komunikacja jest kluczem do udanego związku i seksu. Nie oczekuj, że Twój partner będzie czytał w twoich myślach i w magiczny sposób odgadnie jak sprawić ci przyjemność w taki sposób jakiego pragniesz. A także nie zaciskaj zębów i nie cierp w milczeniu jeśli coś na ciebie nie działa.

Podsumowując krótko, ten trochę długi opis pierwszego kroku przygotowań do najlepszych Seks-Walentynek w Twoim życiu: bzykaj się z partnerami, którzy chcą cię wspierać w tym, żebyś ty też czuła się dobrze, swobodnie i żeby Tobie też było przyjemnie.

Tego towarzystwa nie polecam na odkrywanie radości i przyjemności z miłości i seksu:

  • nadętych dupków, niezainteresowanych tym, czego chce i potrzebuje w życiu i w seksie druga strona,
  • erotycznych nudziarzy skupionych tylko na swoich orgazmach i przekonanych, że ich penis ma być pępkiem waszego życia seksualnego,
  • obrażalskich egocentryków, którzy z równą ochotą pozwalają sobie, co zabraniają innym
  • przemocowców wykorzystujących przestrzeń seksualną do atakowania, wyśmiewania, obwiniania, i oskarżania drugiej strony.

Miłość to nie kaktus, nie może kłuć. I nie, miłość nie wymaga poświęceń. Wymaga za to otwartości na potrzeby obu stron w związku, wzajemnej troski, uwagi i dobrego traktowania. I tylko z osobą, która to rozumie warto przejść do kroku drugiego.

Krok 2. Wybierz swoją erotyczną rolę

Na Seks-Walentynki proponuję zabawę w role play, czyli będziecie trochę sobą, a trochę kimś innym. Zmysłowe przebieranki, czyli wcielanie się w rolę osoby, którą nigdy nie byliśmy, ale którą zawsze chcieliśmy być chociaż przez chwilę, to prosta i podniecająca zabawa. Wybierzcie dobrze swoją erotyczną rolę. Jeżeli na przykład zdecydujesz się bawić w francuską pokojówkę, ale w tej roli będzie czuła się dziwnie i sztucznie, to kiedy rozpocznie się zabawa, zamiast epatować seksapilem i frywolnością, zaczniesz przewracać oczami i krzywo się uśmiechać. Źle wybrana erotyczna postać nie doda wam skrzydeł. Wybierz rolę, która pasuje do Ciebie.

Pomyśl o tym, czy chcesz mieć więcej czy mniej kontroli w łóżku? Masz ochotę zrobić coś ostrego, przekroczyć tabu? Czy nie możesz się doczekać, żeby wreszcie pokazać się od swojej zmysłowej i uwodzicielskiej strony? Czego pragniesz? Co Ciebie kręci? To twoja rola, ty masz w niej czuć i bawić się dobrze.

Propozycje erotycznych ról do odegrania:

  • rolnik szuka żony,
  • gorący nieznajomy z pociągu,
  • luksusowa call girl,
  • słodka kosmitka, która chce poznać erotyczne sztuczki z innej planety,
  • profesjonalna francuska pokojówka,
  • napalona pani domu.

Wybór należy do was. Wybierzcie fantazję, która będzie odpowiadała wam obojgu. Takie poszukiwania wspólnej fantazji do zabawy, to świetna okazja, żeby z otwartą przyłbicą i uśmiechem na ustach porozmawiać nareszcie o seksie.


Zadbaj o erekcję

Fantazje są super ale trzeba też stanąć na wysokości zadania!


Krok 3. Czas na zmysłowe kreacje

Żeby się rozebrać, trzeba się najpierw ubrać. Jeżeli chcecie się bawić strażaka, który biegnie połączyć się z Twoim ogniem namiętności, nie musicie inwestować w profesjonalny strój strażacki. Zazwyczaj kask w stylu Wojtka, który chciał zostać strażakiem w komplecie z szerokim uśmiechem i zamaszystym wąsem wystarcza do dobrej zabawy. Ważne, żeby wyskoczyć z bawełnianych piżamek w misie i łosie i ubrać coś specjalnego. Jaki strój pomoże Ci poczuć się 75% seksowniej? W jakim przebraniu będziesz czuła się bardziej zmysłowa, uwodzicielska, pewna siebie? Jeśli w swoim przebraniu czujesz się głupio, na pewno nie tylko ty będziesz o tym przekonana. Jeśli czujesz, że w blond peruce i nieprzyzwoicie dobrze dopasowanej mini w panterkę możesz wyjść śmiało naprzeciw swojemu napalonemu alter ego, to znaczy, że znalazłaś swój strój erotyczny.

Krok 4. Znajdźcie sobie erotyczne miejsce

Jeżeli mieszkacie razem, to postarajcie się przenieść waszą erotyczną przygodę w inne miejsce niż dom. Dzięki temu wasza zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Patrząc z tej perspektywy zarezerwowanie stolika na Seks-Walentynki ma sens.

Na pierwsze spotkanie w nowych erotycznych rolach umówcie się w seksownym i publicznym (o ile to możliwe, jeżeli na przykład wybraliście przebranie w samą bieliznę, albo skórzane buty dominy). Możecie umówić się na przykład w hotelowym barze z drinkami. Tam rozpocznijcie randkę waszych nowych erotycznych, napalonych alter ego.

Krok 5. Dialogi i akcja

Napiszcie wspólnie własną listę dialogową. Im lepiej będziecie przygotowani, tym pewniej się poczujecie w swoich rolach i będziecie mieć więcej dobrej zabawy. Przygotowania do wspólnych przygód erotycznych, to też jest przyjemność. Na napisanie takiego scenariusza warto poświęcić kilka wieczorów albo przynajmniej godzin. Z uśmiechem, bez surowego osądzania, z dużą dawką poczucia humoru spisujcie swoje pomysły na dialogi. Sięgnijcie po marzenia i fantazje erotyczne. To wszystko może niedługo się wydarzyć. Kiedy przyjdzie Najlepszy Seks-Walentynkowy Wieczór w życiu. Wtedy wejdźcie w role i bawcie się na całego. Na drugi dzień wyślijcie sobie bileciki z podziękowaniami i może zaproszeniem na kolejną noc przygód erotycznych.

Tekst nadesłany przez: Barbarella.pl – Joanna Keszka.


Alternatywa?

A jak jesteś samotny i nie masz z kim spędzić seks-walentynek czy jakiegokolwiek innego dnia – to zawsze możesz poszaleć przez telefon!

Nasze dziewczyny spełnią każdą Twoją zachciankę i fantazję erotyczną.