Sextelefon czy prostytuka – co wybrać?

Prostytutka czy sekstelefon?

Prostytutka czy sekstelefon?

Większość z nas ma w życiu okresy gdy nie może uprawiać seksu z kobietą. Przyczyny są bardzo różne: brak stałej partnerki, żonę „głowa boli”, wyjazd służbowy, choroba i wiele innych. Bardzo często zastanawiasz się wtedy pewnie czy nie skorzystać z usług prostytutki. Wielu korzysta.
Co wybrać zabawę przez sextelefon czy udać się do burdelu?

Zalety sekstelefonu

Dyskrecja – korzystając z rozmowy przez telefon gwarantujesz sobie 100% dyskrecję. Na rachunku telefonicznym nie widać na jaki numer dzwoniłeś. Rozmowę możesz odbyć w miejscu i momencie, który zagwarantuje Ci, że nikt tego nie zobaczy i nie usłyszy.
Dziewczyny robią to bo chcą – nikt ich do tego nie zmusza – same się zgłaszają, bo lubią świntuszyć.
Dostajesz to czego pragniesz – dziewczyny mogą być miłe i delikatne, stanowcze i wulgarne, młodsze lub starsze. Znają wszystkie fantazje i potrzeby mężczyzn, potrafią słowami i oddechem doprowadzić Ciebie do szału.
Sekstelefon jest bezpieczny dla zdrowia – przez telefon nie zarazisz się żadną chorobą.
Jeżeli chcesz dojść szybko prosisz by i ona zachowywała się tak by spełnić Twoje oczekiwania. Jeżeli lubisz dłuższą rozmowę dziewczyna na pewno porozmawia z Tobą tak długo jak będziesz chciał.
Podczas rozmowy możesz być kim chcesz dziewczyny uwielbiają fantazjować i same też potrafią wczuć się w rolę.

Prostytutka

Niewątpliwie seks z prawdziwą osobą jest przyjemny. Problem jednak polega na tym, że większość kobiet pracujących w burdelach nie robi tego bo lubi. Są albo zmuszane albo robią to dla pieniędzy. Dziennie mają wielu klientów i trudno od nich oczekiwać by jak Ciebie zobaczą od razu miały mokro i chciały szaleć jak gdyby nie rżnęły się od tygodnia. Oczywiście zrobią to czego chcesz lodzika, dadzą dupy itd. ale czy jest to to samo co z dziewczyną czy żoną? Oczywiście, że nie. Jeżeli wystarcza Ci mechaniczny stosunek to będzie ok.
Jest natomiast problem poważniejszy – brak dyskrecji. Bardzo często zdarza się, że w domach publicznych czy tak zwanych pokojach instalowane są kamery. Nigdy nie wiesz kiedy i kto zrobi z tego użytek. Możesz się bardzo zdziwić ile może Ciebie kosztować taka chwila przyjemności. A co jak spotkasz tam znajomego?
Kolejny problem Zdrowie – niestety zdarza się, że Panie bywają zarażone różnymi bardzo nieprzyjemnymi chorobami. Pół biedy jeżeli skończy się antybiotyku – gorzej jeżeli zarazisz się AIDS. Pamiętaj prezerwatywa wszystkiego nie załatwia na 100%. Szczególnie niebezpieczne pod tym względem jest korzystanie z panienek przy drodze, łatwo domyślisz się dlaczego.
Najgorszym pomysłem jest korzystanie z panienki pod wpływem alkoholu, penis może odmówić posłuszeństwa a i tak można stracić wiele kasy.

Podsumowanie

Jak widzisz seks z prostytutką może być niebezpieczny i przynieść poważne konsekwencje. Rozmowa (zabawa) przez sextelefon jest bezpieczna i bardzo przyjemna. Oczywiście ważne jest abyś się dobrze do takiej zabawy nastawił a nawet potrenował tego typu rozmowy. Dziewczyny z naszej specjalnej linii są doświadczone, pełne energii i są chętne do igraszek przez telefon. Na pewno pomogą Ci dojść tak jak lubisz. Mogą być łagodne albo stanowcze, pruderyjne albo bezwstydne – wszystko zależy od tego jak Ty chcesz.
Zadzwoń na naszą linię i sprawdź jak to działa – satysfakcja gwarantowana!