Seks porady przez telefon

Chcesz dowiedzieć się jak poderwać kobietę, jak doprowadzić ją do orgazmu, jak znaleźć punkt G, co zrobić by szalała za Tobą? Spytaj specjalistki. Na naszej linii dowiesz się wszystkiego o kobietach od nich samych.

Nasze specjalistki chętnie podpowiedzą Ci jak się zachowywać w stosunku do kobiet, jak o nie zadbać, wytłumaczą dokładnie jak im dogodzić. Chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat flirtu, seksu, relacji.

Kobieta najlepszy doradca.

Kto jak nie kobieta najlepiej wytłumaczy Ci tajniki sztuki miłosnej, uwodzenia i wszystkiego tego co związane z nimi. Żaden facet nie powie Ci jak jest na prawdę, najczęściej Ci co najwięcej „radzą” mają najmniej kobiet, rzadko z nimi sypiają i nie potrafią utrzymać ich przy sobie na dłużej.


Uwaga! Jeżeli wybrany numer jest zajęty spróbuj za chwilę jeszcze raz!


Nawet jeżeli chcesz poderwać kobietę tylko na jedną noc, na jeden raz – zrób to tak by jej nie krzywdzić, by zrozumiała dokładnie Twoje intencje i sama też tego zapragnęła. Jeżeli jednak szukasz kochanki na dłużej zrób to tak by i ona zechciała z Tobą pozostać.

Nasze Panie wytłumaczą Ci także tajniki seksu, powiedzą jak pieścić i gdzie by osiągnąć zamierzony cel.

Chcesz by Twoja partnerka miała wielokrotne orgazmy i ciągle chciałą więcej?

Zapytaj naszej specjalistki co zrobić. Ona bardzo chętnie poradzi Ci dokładnie jak i gdzie dotykać, całować, pieścić, co mówić i w jakim momencie – by kobiety szalały za Tobą. Wszystko czego potrzebujesz teraz to wziąć telefon do ręki i zadzwonić! Pamiętaj by uzyskać poradę wybierz wewnętrzny 112 – tak taki sam jak na numer alarmowy!